Właściwości medycznej marihuany znane są od dawna. Jednakże dopiero teraz dobroczynne działanie terapii konopnych zostają doceniane przez specjalistów. Coraz więcej lekarzy chce pozyskać szeroką wiedzę w zakresie stosowania marihuany jako naturalnego środka przeciwbólowego, uspokajającego czy rozluźniającego w przebiegu licznych chorób. Mając na uwadze coraz większe zapotrzebowanie na rzetelne źródła wiedzy, zachęcamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z naszych szkoleń.

Zakres szkoleń obejmuje:

  • Kiedy stosować terapie konopne?
  • W przypadku jakich chorób medyczna marihuana sprawdza się najlepiej?
  • Medyczna marihuana w onkologii
  • Terapie konopne w przebiegu chorób przewlekłych
  • Medyczna marihuana a leczenie paliatywne
  • Klinika leczenia bólu o działaniu medycznej marihuany

To tylko niektóre zagadnienia, jakie zostają szeroko poruszane podczas szkoleń, które organizujemy. Zachęcamy do udziału wszystkich lekarzy, dla których leczenie bólu produktami z konopi oraz terapia medyczna marihuaną może być kolejnym krokiem w rozwoju usług medycznych.

Potwierdzeniem zasadności wykorzystywania terapii medyczną marihuaną są coraz częstsze przypadki zadowolonych pacjentów. Leczenie medyczną marihuaną pozwala odczuwać ukojenie i optymalny komfort codziennego funkcjonowania również w chorobach o skrajnie zaawansowanym stadium rozwoju.

Zachęcamy do zdobywania wiedzy w zakresie leczenia medyczną marihuaną. Jest to naturalny środek wspierający niwelowanie najbardziej przykrych objawów różnego rodzaju schorzeń. Jednocześnie staje się metodą stosowaną już wręcz powszechnie.

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszych szkoleniach wszystkich zainteresowanych tematem terapii konopnych w szerokim zakresie.

Polsko – Izraelska konferencja naukowo szkoleniowa dla lekarzy: „Wprowadzenie do medycznych zastosowań marihuany”