Częścią naszej przychodni jest klinika leczenia bólu, która oferuje profesjonalne konsultacje lekarskie oraz zastosowanie terapii konopnych dzięki stworzeniu doskonałego zespołu praktyków. Przychodnia terapii konopnej zatrudnia najlepszych profesjonalistów, z wieloletnim doświadczeniem oraz kwalifikacjami, które pozwalają w pełni zawodowo oferować pacjentom nie tylko działania profilaktyczne, ale również lecznicze przy zastosowaniu medycznej marihuany.

Każda wizyta składa się z kilku etapów, a najważniejszym czynnikiem jest szczegółowy wywiad z pacjentem, który przeprowadza lekarz. Terapia konopna zawsze dobierana jest indywidualnie, biorąc pod uwagę przyczynę dolegliwości bólowych, rodzaj choroby, stadium zaawansowania schorzenia czy też ogólny stan zdrowia pacjenta.

Oddajemy do Państwa dyspozycji zespół najlepszych lekarzy, których kompetencje, ale i pasja pozwalają pomagać w sposób naturalny. Zachęcamy do kontaktu i umówienia się na wizytę, doskonale wiemy, jak ważna jest pierwsza konsultacja. Leczenie marihuaną jest możliwe i daje doskonałe rezultaty, jeśli tylko będzie prowadzone pod nadzorem profesjonalistów. Cannabi Clinic właśnie z takimi współpracuje. Wszystko po to, by zapewnić komfort i realną, skuteczną pomoc pacjentom. Nasi lekarze stawiają na trafną diagnostykę, efektywne leczenie oraz skuteczną profilaktykę w ramach naturalnych metod uśmierzania bólu, w tym z zastosowaniem terapii konopnej.

Nasi lekarze - Cannabi Clinic

Doktor Anna Skrzypczyk-Ostaszewicz na co dzień zajmuje się kwalifikacją do leczenia systemowego nowotworów złośliwych (chemioterapia, hormonoterapia, leczenie celowane), a także prowadzi to leczenie i je nadzoruje, ze szczególnym naciskiem na efektywność, profilaktykę, i rozpoznawanie.

W grudniu 2019 ukończyła szkolenie w Kanadzie, zorganizowane przez Spectrum Academy z zakresu zastosowania terapii z wykorzystaniem produktów z konopi oraz efektów jej stosowania dla jakości życia, otrzymując Certyfikat.

Członek:
PTOK (Polskie Towarzystwo Onkologii Klinicznej)
ESGO (European Society of Gynaecological Oncology)
INCIP (International Network on Cancer, Infertility and Pregnancy)

Zajmuje się planowaniem i prowadzeniem całości postępowania diagnostyczno-terapeutycznego wszystkich nowotworów litych, a w szczególności:
nowotworów ginekologicznych
raka piersi
nowotworów współistniejących z ciążą
nowotworów o tzw. nieznanym punkcie wyjścia

Kwalifikuje do leczenia systemowego nowotworów złośliwych (chemioterapia, hormonoterapia, leczenie celowane – ukierunkowane molekularnie), a także prowadzi je i nadzoruje jego skuteczność oraz tolerancję, z uwzględnieniem profilaktyki, rozpoznawania i leczenia ewentualnych działań niepożądanych terapii przeciwnowotworowej.

Kwalifikuje i prowadzi leczenie objawowe i wspomagające u chorych na nowotwory złośliwe (leczenie wspomagające przerzutów do kości, podstawowe leczenie przeciwbólowe, leczenie przeciwwymiotne itp.).

Doktor Katarzyna Dąbrowska jest absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Ukończyła szkolenie specjalizacyjne w zakresie anestezjologii i intensywnej terapii. Na codzień zajmuje się medycyną paliatywną oraz pomaga chorym w zwalczaniu bólu. Ma niesamowity kontakt z pacjentami, zawsze poświęca im mnóstwo uwagi i czasu.

Doktor Paulina Bronikowska jest absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i jest w trakcie specjalizacji z medycyny rodzinnej. W swojej pracy główny nacisk kładzie na jak najlepszy kontakt z pacjentem i jego rodziną. Zawsze stara się spojrzeć na problem całościowo i pomóc najlepiej jak umie.

Doktor Beata Łozicka jest absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W kręgu jej zainteresowań są choroby ośrodkowego układu nerwowego i neurologia. Do swoich pacjentów podchodzi z ogromną empatią i zawsze stara się ich kompleksowo wspomagać w prowadzeniu podjętej terapii.

Dr  n. med. Ewgenij Mozgunow ukończył w 2002 roku w Rosji Czelabińską Państwową Akademię Medyczną oraz uzyskał tytuł anestezjologa i lekarza intensywnej terapii. Na Ukraińskiej Państwowej Akademii Medycznej w Jekaterynburgu w 2010 roku obronił zaś doktorat, a jego praca naukowa dotyczyła ratowania pacjentów w stanie krytycznym.

Doktor Ewgenij Mozgunow zdobywa doświadczenie od wielu lat, zarówno w Polsce, jak i poza granicami naszego kraju. Oprócz praktyki medycznej prowadzi również działalność naukową, w tym w ramach terapii konopnych. W tej dziedzinie może pochwalić się też dużym doświadczeniem.

Jego dokonania medyczne, liczne prace naukowe oraz członkostwo w wielu Towarzystwach i Stowarzyszeniach, pozwalają mu na ogromne uznanie w środowisku lekarskim.

Warto również dodać, że w 2014 roku dr n. med. Ewgenij Mozgunow dokonał nostryfikacji swoich dyplomów na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Dzisiaj służy pacjentom naszej kliniki bólu w diagnostyce, niwelowaniu objawów chorobowych czy stosowaniu profilaktyki prozdrowotnej. Zachęcamy do kontaktu wszystkich, którzy chcieliby umówić się na wizytę do tego specjalisty i skorzystać z nieinwazyjnych, całkowicie bezpiecznych, a przy tym doskonale skutecznych kuracji.

 

Ewgenij Mozgunow