Konsultacje lekarskie w zakresie leczenia medyczną marihuaną dostępne są w naszej klinice dla wszystkich tych, którzy zmagają się z różnymi chorobami i widzą szansę na polepszenie codziennego funkcjonowania właśnie poprzez zastosowanie terapii konopnej. Decyzja o wizycie w Cannabi Clinic jest najlepszym rozwiązaniem, by już niedługo móc rozpocząć naturalną terapię z uwzględnieniem medycznej marihuany. Warto, by była ona prowadzona pod nadzorem profesjonalistów. Tylko oni mogą ustalić optymalne dawkowanie oraz przepisać receptę.

Pacjent, który zdecydował się na wizytę w Cannabi Clinic, może umówić się telefonicznie, drogą mailową a także przez kalendarz online zarówno na naszej stronie jak i na stronie znanylekarz.pl.

Nasza klinika znajduje się w Warszawie przy ulicy Powązkowskiej 44.

Dla chętnych, którzy chcieliby wdrożyć terapię konopną w przebiegu łagodzenia negatywnych symptomów różnych chorób oraz łagodzenia dolegliwości bólowych, podajemy numery telefonów do kontaktu: 506 237 053 lub 739 081 508 oraz adres e-mail do kontaktu drogą elektroniczną: kontakt@cannabiclinic.com.

Zachęcamy do kontaktu nie tylko w celu zapisania się na konsultację lekarską czy po uzyskanie recepty koniecznej do kontynuacji leczenia kannabinoidami. Specjaliści z Cannabi Clinic chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania, rozwieją wątpliwości, przedstawią merytoryczne podstawy, które wskazują na pozytywne efekty wdrożenia terapii konopnej. Podpowiedzą również, jak przygotować się do pierwszej wizyty i jaką dokumentację zabrać ze sobą na konsultację w naszej poradni.