Zachęcamy do kontaktu mailowego bądź telefonicznego w celu umówienia się na pierwszą lub kolejną wizytę w Cannabi Clinic.

Pierwsza wizyta w ramach ustalenia indywidualnej terapii konopnej to przede wszystkim szczegółowy wywiad z pacjentem, analiza dotychczasowych metod leczenia bądź łagodzenia bólu na podstawie dokumentacji medycznej, rozpoznanie potrzeb oraz rozpisanie leczenia medyczną marihuaną wraz z zaleceniem odnośnie dawkowania. Dawki są inne dla każdego pacjenta, uwzględniają jego stan zdrowia, stadium zaawansowania choroby, jak również preferencje odnośnie działania terapii konopnej. Za pierwszą wizytę w gabinecie i konsultację z wykwalifikowanym lekarzem z naszego zespołu, pacjent zapłaci od 250 do 300 złotych.

Oferujemy również wizyty domowe, przede wszystkim dla tych pacjentów, którym stan zdrowia nie pozwala na samodzielne przybycie do naszej poradni. Wizyta domowa uwzględnia dokładnie te same aspekty, jakie realizowane są w naszej klinice. Koszt konsultacji w domu pacjenta to średnio 300 złotych (uwzględniamy przede wszystkim odległość, jaką musi pokonać lekarz, by zrealizować wizytę domową).

Pacjenci, którzy znajdują się pod naszą opieką i prowadzą już terapię medyczną marihuaną, mogą korzystać z tzw. wizyt recepturowych. Ich istotą jest wystawianie recepty na medyczną marihuanę w celu kontynuowania leczenia, jakie zostało zalecone przez specjalistę z Cannabi Clinic. Koszt takiej wizyty to 150 złotych.

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, podpowiemy jak przygotować się do spotkania z naszym lekarzem i ustalimy dogodny termin wizyty w placówce Cannabi Clinic. W tym celu udostępniamy numery telefonów 506 237 053, 739 081 508 oraz adres e-mail do kontaktu: kontakt@cannabiclinic.com.