Zdajemy sobie sprawę, że leczenie medyczną marihuaną zdobywa coraz większą popularność w zakresie wykorzystywania naturalnych metod łagodzenia objawów różnego rodzaju schorzeń i dlatego wychodzimy na przeciw oczekiwaniom naszych pacjentów. Medyczna marihuana jest tematem, który zyskuje zainteresowanie w szerokich kręgach lekarzy, którzy szukają nowych możliwości i nowych ścieżek zawodowego rozwoju.

Właśnie dlatego zachęcamy do współpracy lekarzy różnych specjalności, w tym neurologów, anestezjologów, onkologów, psychiatrów, ortopedów, czy lekarzy chorób wewnętrznych oraz tych, którzy zajmują się leczeniem paliatywnym. Jesteśmy pewni, że łącząc swoje kwalifikacje, doświadczenie, praktykę oraz wiedzę, możemy świadczyć potrzebującym pacjentom najlepsze usługi, których podstawą jest stosowanie konopi.

Specjalistom, którzy chcieliby rozpocząć współpracę z Cannabi Clinic, zapewniamy materiały dydaktyczne oraz szkolenia dotyczące stosowania medycznej marihuany w medycynie. To doskonała szansa na zawodowy rozwój oraz spełnienie, zgodnie z lekarskim powołaniem o niesieniu pomocy innym. Nie od dziś wiadomo przecież, że marihuana przynosi pacjentom ulgę, odprężenie oraz poprawia funkcjonowania bez dolegliwości bólowych.

Zachęcamy do współpracy, a wszelkich szczegółowych informacji udzielamy pod numerami telefonów:

506 237 053 lub 739 081 508

oraz pod adresem mailowym: kontakt@cannabiclinic.com