• 5
  • 0

Nasi lekarze kolejny raz uczestniczyli w szkoleniu dotyczącym medycznej marihuany, prowadzonym przez panią Małgorzatę Wagner. Dbamy o to by cały czas nasz zespół miał dostęp do wysokiej jakości szkoleń i warsztatów. Zapewniamy naszej kadrze materiały, publikacje medyczne oraz możliwość kontaktu z lekarzami,spoza zagranic naszego kraju, którzy od wielu lat stosują medyczną marihuanę w praktyce.

Dodatkowo lekarze wysłuchali wykładu naszej onkolog,doktor Anny Skrzypczyk-Ostaszewicz, która wróciła z tygodniowego kursu w Kanadzie. Dotyczył on stosowania konopi w medycynie. Podzieliła się wiedzą zdobytą podczas Akademii oraz obserwacjami, których dokonała odwiedzając Klinikę specjalizującą się w terapiach z użyciem marihuany.

Podejmowanym tematem było między innymi możliwość kontaktu pacjentów uskarżających się na ból różnego pochodzenia ze specjalistami oraz leczenie paliatywne z zastosowaniem marihuany. Lekarze coraz częściej zalecają leczenie medyczną marihuaną.

Medyczna marihuana jest w polu zainteresowań medyków, którzy szukają alternatywy dla typowej farmakoterapii. Udział w dyskusjach na arenie międzynarodowej to bez wątpienia inwestycja w zawodowy rozwój specjalistów i my właśnie na taki stawiamy. Wszystko po to by skutecznie pomagać pacjentom, wykorzystując w pełni naturalne metody leczenia.

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *