Dlaczego tak ważne są konsultacje lekarskie z profesjonalnymi lekarzami, którzy terapie konopne dopasowują do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta, uwzględniając ich stan zdrowia oraz stadium choroby, z którą się borykają? Rzeczywiście w internecie znaleźć można różne opinie o leczeniu medyczną marihuaną i nie ma wątpliwości, że opinie te coraz częściej są pozytywne. Okazuje się jednak, że terapia konopna może przynieść optymalne rezultaty jedynie wtedy, gdy będzie dobrana właściwie dla każdego pacjenta.

Warto zauważyć, że stan zdrowia pacjenta to kwestia indywidualna, dokładnie tak samo, jak próg odczuwania bólu, stadium rozwoju choroby czy w ogóle typ występującego schorzenia. Z sieci można dowiedzieć się, że kannabinoidy mogą skutecznie wspierać walkę z bólem i wpływać pozytywnie na codzienne funkcjonowanie chorego, natomiast profesjonaliści zawsze zalecają, by leczenie marihuaną medyczną poprzedzone było konsultacją lekarską.

Co zyskuje pacjent, umawiając się na pierwszą wizytę? Nasi specjaliści są właśnie po to, by prowadzić leczenie z uwzględnieniem konopi, biorąc pod uwagę indywidualne oczekiwania osób chorych, przede wszystkim tych, którzy szukają naturalnych sposobów na uśmierzenie bólu. Każda pierwsza konsultacja lekarska przebiega w podobny sposób – w początkowym etapie przeprowadzany jest szczegółowy wywiad, a specjalista zapoznaje się z dokumentacją medyczną. Dopiero na tej podstawie jest w stanie dobrać właściwe leczenie marihuaną i dawkowanie. Wszystko po to, by chory szybko mógł odczuć ulgę, a terapie mogła odbywać się w całkowitym bezpieczeństwie.

Cennik – Cannabi Clinic

Pierwsza wizyta: 250-300zł
wizyta recepturowa: 150zł
wizyta domowa: od 300zł

Należy zabrać ze sobą dokumentację medyczną, wyniki badań oraz informację o zażywanych lekach. Po zapoznaniu się ze wszystkim oraz po przeprowadzeniu badania, lekarz podejmie decyzję o zakwalifikowaniu pacjenta do odpowiedniej formy terapii. Lekarz podpowie gdzie można zrealizować receptę oraz doradzi najlepszy sposób przyjmowania preparatu. Pacjent po wizycie dostaje zaświadczenie o konieczności przyjmowania leku, co zapewnia mu bezpieczeństwo przy kontroli policyjnej.

Udostępniamy możliwość umówienia się na wizytę telefonicznie oraz drogą elektroniczną, wysyłając zapytania na podany adres e-mail. Zachęcamy do kontaktu wszystkich, dla których opinie o leczeniu marihuaną nie są wystarczające, a istotna jest dla nich wiedza i doświadczenie profesjonalnych lekarzy. Właśnie tacy oferują swoją pomoc w Cannabi Clinic.

Zapisy online

Zapisy telefonicznie, pod numerami telefonów:

506 237 053

lub

739 081 508

oraz za pomocą poczty elektronicznej, pod adresem:

kontakt@cannabiclinic.com